top of page

Opieka lekarska

 

Większość z nas uważa, że bol stóp spowodowany jest zmęczeniem, doborem niewłaściwego obuwia, zaniedbaniami. Ból często lekceważymy, a manifestacje pod postacią modzeli i zrogowaceń naskórka usuwamy mechanicznie. Przeważnie te dolegliwości mają swoją przyczynę w zaburzeniach budowy stopy.

 

Jeśli tylko bolą Cię stopy, powstają modzele które po usunięciu nawracają, najwyższy czas się spotkać z ortopedą i znaleźć przyczynę, a nie tylko zwalczać objawy.

 

Możesz być pewny profesjonalizmu i opieki którymi Cię otoczymy.

lek. med. Maksym Własny

 

Specjalizację w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu rozpocząłem w Bydgoskim 10-tym Wojskowym Szpitalu Klinicznym, jako lekarz podporucznik Wojska Polskiego. W trakcie pierwszego roku miałem możliwość czerpania wiedzy u największego autorytetu w dziedzinie leczenia deformacji stóp dr. Piotra Romaniuka. Po odejściu z armii, przeniosłem się z rodziną do Koszalina. Swoje umiejętności doskonale w miejscowym Oddziale Ortopedycznym pod okiem wybitnych specjalistów. Techniki operacyjne ciągle szlifuję dzięki licznym kursom i współpracy Oddziału w Koszalinie z Kliniką Ortopedii, Traumatologii i Onkologii Narządu Ruchu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

bottom of page